8 Aralık 2011 Perşembe

Mini Alışveriş

Bugün annemin bizimle son günüydü. Kendisi yarın ne yazıkki memlekete dönüyor. Artık kim bilir ne zaman gelir ziyaretimize :( son günümüzü de boş geçirmeyelim dedik. İkizlerden birini alıp (bu aralar sırayla dışarı çıkarmaya başladık) düştük Cevahir yollarına (İstanbul'da yaşayanlar bu alışveriş merkezini bilir). Aslında amacımız anneme kaban bakmaktı ama annem zevkine göre bir şey bulamadı. Bu esnada hiç bir şey almayacak olan ben kaşla göz arası bir kaç parça eşya satınalmışım yine. İkizlere arkadaşım tavşancık kitabı ve pijama takımı, kendime de Koton'dan (%50 indirim vardı) siyah triko bir kazak (kışın siyah vazgeçilmezimdir) ve Pastel marka bir pudra.

Aslında Pudra markası olarak Carmina 07'yi tercih ediyordum ama o da piyasadan kaldırılmış. Elimde olan son kutuyu da ikizlerim yere düşürüp paramparça etti. Kozmetik mağazasındaki bayan bana Pastel'i önerdi. Tenimin rengine çok yakın olan 35 numarayı tercih ettim. Sürüşü, dokunuşu oldukça yumuşak. Kullandığım kozmetiklerimin markasını kolay kolay değiştirmem. Ama mecbur kalınca yapacak bir şey yok! Umarım Pastel'den memnun kalırım. Sonucu en yakın zamanda bildirmek üzere. Herkese iyi alışverişler :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Vişneli Cheesecake (Ya da Şekersiz Vişne Marmelatlı İllüzyon)

Bu sabah ig'de yayınladığım ve tamamen uydurmasyon olan vişneli cheesecake tarifini gerek yorum, gerekse özelden soran çok oldu. Anı...